Hedef Belirleme ve Strateji Geliştirme

İlk adımımız hedef belirleme ile sitenin hangi hedeflere ulaşmasını istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Bunu öğrendikten sonra projenin kapsamını tanımlayabiliriz. Başka bir deyişle sitenin amacı yerine getirmek için hangi sayfalara ve özelliklere ve bunları oluşturmak için zaman çizelgesinin programlarız.

Web Tasarım ve Kodlama

Bu kısımda site haritasını oluşturarak kapsamı iyi tanımlanmış projede kapsam tanımında tanımladığımız içeriğin ve özelliklerin birbiriyle nasıl ilişkilendirileceğini tanımlayarak kodlama tarafına geçmeden sitenin genel bir haritasını görmüş oluruz. Artık sitenin daha büyük bir resmini elde ettiğimize göre, sayfaların tek bir konuya odaklanmasına yardımcı olmak için her zaman arama motoru optimizasyonunu göz önünde bulundurarak ayrı sayfalar için içerik oluşturmaya başlarız. Hem tasarım hem de yazılım tarafının güncel standartlarda temiz şekilde kodlanması ve hazırlanan içeriklerin bu yapı içine konulması sürecidir.

SEO,Reklam ve Dijital Pazarlama

SEO ile web sitenizi google, yandex, bing gibi arama motorlarında üst sıralara taşımak için bazı yapılması gereken işlemler ve yatırımlar gerekmektedir. Çünkü arama motorunda üst sıralarda yer alırsanız gelirlerinizde ciddi bir oranda artış olur. Bu yüzden her web site sahibi veya şirket bu alanda kendi yatırımlarını yapmaktadır. Ayrıca sadece arama motoru değil sosyal medya reklamları ve diğer tüm web sitelerde verilen reklamlar için size dijital pazarlama desteği vermekteyiz.

Hakkımızda

1998 yılından bu yana internet sektöründe emin adımlarla ilerleyen şirketimiz sektörde 500+ ' den fazla projeyi hayata geçirdi.